Časy jsou obtížné a podnikání v současné době není vždy lehké. Mnoho zajímavých podnikatelských záměrů končí neúspěchem v podobě ztrátového podnikání a následného zadlužení firmy.

Tyto příběhy jsou o to smutnější, že za bankrotem firmy mnohdy nestojí špatné vedení, ale vnější okolnosti jako druhotná platební neschopnost odběratelů, nebo neschopnost či dokonce záměrné škúdcovství zaměstnanců. Odběratelé nám neplatili a díky tomu jsme se dostali do druhotné platební neschopnosti. Dotoval jsem firmu dlouho, ale už na to nemám energii, ani nervy.Karel Malýpodnikatel ve stavebnictví

Pokud už nechcete dále snášet tlak v podobě starostí s problémovou firmou, která často zahrnuje komunikaci s vymáhacími agenturami, exekutory, finančními úřady a dalšími institucemi, které vás připravují o čas a psychické zdraví, máme pro vás řešení.

Jsme profesionální tým specialistů vysokoškolsky vzdělaných v oblasti práva a jsme připraveni zprostředkovat odkoupení obchodního podílu, vyhotovit potřebnou dokumentaci a připravit ji pro notářské ověření.

Zajistíme odkup zadlužené firmy včetně krizového poradenství a právního servisu. To vše třeba ještě dnes!

Zaulajo vás to? Více informací o službě odkup firem.

InformaceNenechávejte problémy na poslední chvíli. Pamatujte, že od nového roku každé rozhodnutí jednatele může být posuzováno, zda bylo učiněno s péčí řádného hospodáře.