Časy jsou obtížné a podnikání v současné době není vždy lehké. Mnoho zajímavých podnikatelských záměrů končí neúspěchem v podobě ztrátového podnikání a následného zadlužení firmy.

Tyto příběhy jsou o to smutnější, že za bankrotem firmy mnohdy nestojí špatné vedení, ale vnější okolnosti jako druhotná platební neschopnost odběratelů, nebo neschopnost či dokonce záměrné škúdcovství zaměstnanců.

quoteOdběratelé nám neplatili a díky tomu jsme se dostali do druhotné platební neschopnosti. Dotoval jsem firmu dlouho, ale už na to nemám energii, ani nervy.quote
Karel Malý
podnikatel ve stavebnictví

Pokud už nechcete dále snášet tlak v podobě starostí s problémovou firmou, která často zahrnuje komunikaci s vymáhacími agenturami, exekutory, finančními úřady a dalšími institucemi, které vás připravují o čas a psychické zdraví, máme pro vás řešení.

Jsme profesionální tým specialistů vysokoškolsky vzdělaných v oblasti práva a jsme připraveni zprostředkovat odkoupení obchodního podílu, vyhotovit potřebnou dokumentaci a připravit ji pro notářské ověření.

Zajistíme odkup zadlužené firmy včetně krizového poradenství a právního servisu. To vše třeba ještě dnes!

Zaulajo vás to? Více informací o službě odkup firem.

info-ikonaInformaceNenechávejte problémy na poslední chvíli. Pamatujte, že od nového roku každé rozhodnutí jednatele může být posuzováno, zda bylo učiněno s péčí řádného hospodáře.