Specializujeme se na odkup firem s.r.o. v ekonomicky problematické situaci. Formou zprostředkování prodeje společnosti zajistíme převedení obchodního podílu na nového nabyvatele.

Spolupracujeme s mnoha tuzemskými i zahraničními investory, kteří se na problematické společnosti specializují. Následné krizové řízení, revitalizace nebo případná likvidace společnosti se nadále odehrává plně v jejich režii.

quoteObor našeho podnikání již delší dobu stagnoval. Firma přestala vydělávat a její existence se pro mě s manželem stala přítěží.quote
Monika Vyskočilová
manažerka v reklamě

Díky odkoupení společnosti naši klienti nemusí podstupovat časově i finančně nákladný proces likvidace společnosti, riskovat ohrožení jejich dobrého jména pro budoucí podnikání a nést další následky spojené s krachem podnikání.

info-ikonaInformaceNenechávejte problémy na poslední chvíli. Pamatujte, že od nového roku každé rozhodnutí jednatele může být posuzováno, zda bylo učiněno s péčí řádného hospodáře.

Jsme profesionální tým specialistů vysokoškolsky vzdělaných v oblasti práva a jsme připraveni díky síti kontaktů vyhledat zájemce o odkoupení obchodního podílu, vyhotovit potřebnou dokumentaci a připravit ji pro notářské ověření.

Zajistíme celý proces odkupu firem s.r.o. včetně krizového poradenství a právního servisu. To vše třeba ještě dnes!

Zvažujete, jestli se vám odkup s.r.o. vyplatí?
Podívejte se na srovnání odkupu firmy s případnou insolvencí >>

Časy jsou obtížné a podnikání v současné době není vždy lehké. Mnoho zajímavých podnikatelských záměrů končí neúspěchem v podobě ztrátového podnikání a následného zadlužení firmy.

Tyto příběhy jsou o to smutnější, že za bankrotem firmy mnohdy nestojí špatné vedení, ale vnější okolnosti jako druhotná platební neschopnost odběratelů, nebo neschopnost či dokonce záměrné škúdcovství zaměstnanců.

Pokud už nechcete dále snášet tlak v podobě starostí s problémovou firmou, která často zahrnuje komunikaci s vymáhacími agenturami, exekutory, finančními úřady a dalšími institucemi, které vás připravují o čas a psychické zdraví, máme pro vás řešení – odkup firmy s.r.o.

ikona
Stáhněte si zdarma příručku "10 rad před převodem firmy, které Vám ušetří desetitisíce za právníky"

S procesem zprostředkování odkupu firem s.r.o. a krizovým řízením společností máme bohaté zkušenosti a převezmeme firmy i značně zadlužené včetně úvěrů, leasingů, zaměstnanců a movitého či nemovitého majetku.